همـه جــای دنیا   مهیای دفــاع از اســلام اســت.
اخبار
نگاهی به کتاب

نگاهی به کتاب "علل انحطاط تمدن ها از دیدگاه قرآن"

آيا نابودي هر تمدني از جمله تمدن اسلامي و بلكه هر پديده زنده ديگر از قبيل سررسيدن اجل طبيعي است كه به هر حال دير يا زود فرا رسد و آرزوي بازگشت آن چيزي شبيه آرزوي بازگشت به دنياست؟
نگاهی به کتاب

نگاهی به کتاب "حیفا"

طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می شود. ونهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می شود...
ما را چه شده؟

ما را چه شده؟

وقتی کمال در وجود کسی نگنجد، وقتی آرمان را نفهمد و وقتی برای خوب بودن و بد بودن خطوط جغرافیایی را دخالت میدهد، چه توجیهی برای زندگی خواهد داشت؟
امسال هم نتوانستیم غافلگیرت کنیم ...

امسال هم نتوانستیم غافلگیرت کنیم ...

امسال خودت از آن بالا همه چیز را میدیدی ، خانه و شرشره هایی که بچه ها زده بودند، کیک و کادوی همسرت و حتی نامه ای که خیلی یواشکی نوشته بودم،پدرانگی هایت وتکیه گاه بودنت مربوط به این دنیا نیست ...
صیانت از تغییر ایدئولوژی انقلاب

صیانت از تغییر ایدئولوژی انقلاب

حسن رحیم پور ازغدی در همایش نظریه ی بیداری اسلامی : « رهبری به نخبگان سیاسی و دینی جهان خطاب کرد که خواست عمومی ملت‌هایتان را بشناسید. این خواست بازگشت به اسلام است و بازگشت به اسلام به مفهوم بازگشت به گذشته نیست. و این تفاوت مهمی است بین سلفی‌گری عقلانی و سلفی‌گری غیرعقلانی .»

"با پانتومیم نمی شود با انقلاب ها سخن گفت"

حسن رحیم پور ازغدی در همایش نظریه ی بیداری اسلامی : «مسئولیت‌های ما جهانی شده است ولی ما هنوز بالغ نشدیم. این یک اشکال بزرگی است به حوزه و دانشگاه .بازخوانی امکانات جهان اسلام و مشکلات جهان اسلام یعنی درست دیدن واقعیت. یک انقلاب اگر موقعیت خودش را درست بشناسد و درست عرضه بکند، گام اول را برای پیروزی برداشته است
روایتی از

روایتی از "مالکوم ایکس"

مالکوم ابتدا تحت تأثیر اندیشه‌های الیجا محمد، رهبر گروه ملت اسلام، به ضدیت کامل با سفیدپوستان دست زد. اما بعد از سفر حج و شناخت اسلام حقیقی، تغییر عقیده داد و به برابری کامل انسان‌ها معتقد شد.

"انقلاب بدون مرز"

اسلام دینی بدون مرز و جغرافیاست و آمده است تا جهان را به عدالت٬ اخلاق و تقوا دعوت نماید و غل و زنجیر مادیات را از دست و پای اندیشه ها و فطرت ها باز کند. هر چه رنگ اسلام دارد همچون خودش با ساختار و نظام مند اما بدون مرز است و در محدودیت های جغرافیا و ملیت و رنگ پوست و نژاد نمی گنجد. انقلاب اسلامی نیز از همین جنس است.
جایی که خیابان‌ها نام داشت

جایی که خیابان‌ها نام داشت

روایتی داستانی که در قالب یک قصه ماجراجویی کودکانه است ظلمی که بر ملت مظلوم فلسطین رفته را به تصویر کشیده است.
گالری عکس ها
276
انقلاب بدون مرز
202
75