همـه جــای دنیا   مهیای دفــاع از اســلام اســت.
کتاب
ساکنان ملک اعظم 6

ساکنان ملک اعظم 6

ساکنان مُلک اعظم، مجموعه کتاب هایی هستند منحصر بفرد که توسط انتشارات ملک اعظم به نشر می رسند؛ نود و نه خاطره، به همراه نود و نه عکس رنگی؛ عکس هایی که یا مربوط به همان خاطره هستند، یا با خاطره همخوانی دارند. ساکنان ملک اعظم 6، کتاب خاطرات شهید محمد ناصر ناصری می باشد که در سال 91 به قلم آقای سعید عاکف گردآوری و بازنویسی شده است.
مسافر ملكوت

مسافر ملكوت

«مسافر ملكوت» توسط انتشارات كاتبان براي اولين بار در سال83 به چاپ رسيد. اين كتاب كه مجموعه اي است از خاطرات درباره شهيد ناصري كه توسط سعيد عاكف تدوين و نوشته شده است. سعيد عاكف براي درك بهتر كارهاي ناصري به توصيه يكي از دوستانش عازم افغانستان مي شود تا از يافته هايش در تدوين كتاب بهره مند شود.
يادگاران

يادگاران

«يادگاران» عنوان كتاب هايي است كه بنا دارد تصويرهايي از سال هاي جنگ را در قالب خاطره هاي بازنويسي شده، براي آنها كه آن سال ها را نديده اند نشان بدهد. اين مجموعه راهي است به نسبتا بكر ميان تاريخ و ادبيات، ميان واقعه ها و بازگفته ها. خواندنشان تنها يادآوري است، يادآوري اين نكته كه آن مردها بوده اند و آن واقعه ها رخ داده اند؛ نه در سال ها و جاهاي دور، در همين نزديكي. يك صد خاطره از انبوه خاطرات شهيد ناصري در كتاب 13 يادگاران جمع آوري شده است. نوشتن اين كتاب به دست سعيد عاكف انجام گرفته است.
مرد باراني

مرد باراني

كتاب «مرد باراني» برگهايي است از مجاهدت، مهاجرت، سلحشوري، جانبازي و شهادت محمد ناصر ناصري.
قايقي در موج

قايقي در موج

«قايقي در موج» دفتر چهارم از مجموعه شهيد ناصري است كه در پنج قطعه«داستان كوتاه» و هفت قسمت«نگارش هاي ادبي» توسط بنياد فرهنگي شهيد ناصري گردآوري و در 112 صفحه تدوين گرديده است.
سفير صبح

سفير صبح

«سفير صبح» عنوان سومين كتاب از مجموعه شهيد ناصري ست كه توسط «بنياد فرهنگي شهيد ناصري» در 183 صفحه منتشر شده. اين كتاب كه رماني است مبتني بر زندگي شهيد ناصري، در هشت فصل به قلم «محمد رمضاني» نوشته شده. در قسمتي از كتاب ميخوانيد؛
ساکنان ملک اعظم 6؛ منزل ناصری

ساکنان ملک اعظم 6؛ منزل ناصری

ساکنان مُلک اعظم، مجموعه کتاب هایی هستند منحصر بفرد؛ نود و نه خاطره، به همراه نود و نه عکس رنگی؛ عکس هایی که یا مربوط به همان خاطره هستند، یا با خاطره همخوانی دارند. ساکنان ملک اعظم 6، کتاب خاطرات شهید محمد ناصر ناصری می باشد.
زيباترين عروج

زيباترين عروج

«زيباترين عروج» يادنامه اي است كه به مناسبت دومين سالگرد شهادت شهيد ناصري در مرداد79 توسط موسسه فرهنگي شهيد ناصري منتشر شده است.
از آخرين سواران ايل

از آخرين سواران ايل

مجموعه خاطرات شهيد ناصري در كتاب «از آخرين سواران ايل» توسط سعيد عاكف در 70 قطعه بازنويسي شده است. اين كتاب را ميشود پربار ترين كتاب در زمينه مجموعه خاطرات شهيد ناصري دانست. «از آخرين سواران ايل» دفتر دوم از مجوعه كتاب هايي است كه توسط بنياد فرهنگي شهيد ناصري منتشر شده است.
گالری عکس ها
276
انقلاب بدون مرز
202
75