همـه جــای دنیا   مهیای دفــاع از اســلام اســت.

نگاهی به کتاب "حیفا"

طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می شود. ونهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می شود...

نگاهی به کتاب
کتاب «حیفا» اثری مستند است که دربردارنده داستان زندگی و ماموریت دختری جاسوس به نام مستعار حیفا٬ از اداره متساوای سازمان موساد در منطقه غرب آسیاست. آن دختر، همانند دیگر خواهرانش به خیانت به تاریخ مشغول بوده و جنایت‌های دیگر را از طرف رژیم غاصب صهیونیستی مرتکب می‌شود تا بتواند مدیریت رفتاری و تصمیم ساز سران داعش را در دست بگیرد. این کتاب به قلم محمدرضا حدادپور جهرمی از سوی دفتر نشر معارف منتشر شده و توانست در هفته ابتدایی خرداد به جمع پرفروش‌ها برسد.
مستند داستانی حیفا پیش از این در کانال نویسنده ی کتاب منتشر و با استقبال مخاطبان مواجه شد.

در پشت جلد کتاب می خوانیم:
البغدادی به فلوجه می رود و حیفا و العدنانی هم به الرمادی می روند. در خلال مدتی که حیفا در زندان است یا شاید تازه با العدنانی از زندان فرار کرده و به الرمادی رفته اند، طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می شود. ونهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می شود. 
ارسال نظر
گالری عکس ها
276
انقلاب بدون مرز
202
75