همـه جــای دنیا   مهیای دفــاع از اســلام اســت.
داستان کوتاه یادواره
اخبار
نگاهی به کتاب

نگاهی به کتاب "علل انحطاط تمدن ها از دیدگاه قرآن"

آيا نابودي هر تمدني از جمله تمدن اسلامي و بلكه هر پديده زنده ديگر از قبيل سررسيدن اجل طبيعي است كه به هر حال دير يا زود فرا رسد و آرزوي بازگشت آن چيزي شبيه آرزوي بازگشت به دنياست؟
نگاهی به کتاب

نگاهی به کتاب "حیفا"

طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می شود. ونهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می شود...
ما را چه شده؟

ما را چه شده؟

وقتی کمال در وجود کسی نگنجد، وقتی آرمان را نفهمد و وقتی برای خوب بودن و بد بودن خطوط جغرافیایی را دخالت میدهد، چه توجیهی برای زندگی خواهد داشت؟
امسال هم نتوانستیم غافلگیرت کنیم ...

امسال هم نتوانستیم غافلگیرت کنیم ...

امسال خودت از آن بالا همه چیز را میدیدی ، خانه و شرشره هایی که بچه ها زده بودند، کیک و کادوی همسرت و حتی نامه ای که خیلی یواشکی نوشته بودم،پدرانگی هایت وتکیه گاه بودنت مربوط به این دنیا نیست ...
زندگی نامه
زندگینامه شهید محمد ناصر ناصری

در یکی از روزهای بهاری در شهرستان بیرجند در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود.از دوران دبیرستان،در زمره نیروهای موثر انقلاب قرار می گیردو به زودی سر منشاءاقدامات جمعی زیادی ،مثل تظاهرات و یا حمله به یگان های نظامی می گردد. یکی از خصوصیات بارز او در ایام مبارزه این است که با به خرج دادن همتی بالا،درعین انجام فعالیت های چشمگیر انقلابی ، هرگز از درس خواندن باز نمی ماند و هرسال تحصیلی را با نمرات خوب و معدل بالا پشت سر می گذارد.پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، در تاسیس کمیته انقلاب اسلامی (سابق)و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیرجند نقشی کلیدی ایفاء می نماید و در حالی که به عضویت سپاه در می آید، موفق به اخذ دیپلم نیز می گردد. سخن گفتن از سردار شهید، محمد ناصر ناصری ، بدون پرداختن به ارتباطات و تعلقات خاطر آن بزگوار به افغانستان و افغانی ها ،قطعا کاری ناقص خواهد بود.اوکه از دوران کودکی با زندگی در نوار مرزی ایران و افغانستان، کم و بیش با مردمان آن سامان برخورد هایی داشته، همزمان با تجاوز شوروی سابق به آن کشور، در جبهه خدمت به مردم محروم و مجاهدین افغانی نیز فعال می گرددو به شکل گسترده ای اقدام به حمایت از نهضت جهادی آنان می کند.در عین حال، از انجام وظیفه در حراست از دستاورد های انقلاب اسلامی نیز باز نمی ماند.

چند رسانه ای
فیلم آرشیو
عکس آرشیو
کتاب های برگزیده